KRĘGI KOBIET

WARSZTATY ROZWOJOWE

ZDROWIE

INTEGRACJA I EDUKACJA

Jesteśmy grupą kobiet, które wspierają siebie nawzajem i dzielą się własnymi doświadczeniami, wiedzą i umiejętnościami. Każda z nas jest zupełnie inna i wnosi inną wartość, dzięki czemu grupa ma olbrzymie możliwości działania. Każda z nas coś przeszła i przeżyła i chce się dzielić swoimi spostrzeżeniami. Każda z nas porusza jakąś część artystycznej, psychologicznej i motywacyjnej wiedzy. Każda idzie swoją drogą i zbiera bogactwo doświadczeń. Teraz wychodzimy do innych kobiet, by dawać im wiarę we własną moc i pokazywać drogę do rozwoju. Chcemy dzielić się tym, co nam samym pozwoliło stać się silnymi kobietami pełnymi pasji do życia. Poprzez wspólne spotkania, rozmowy, warsztaty rozwojowe, aktywizację kobiet chcemy rozwijać i wzbogacać lokalną społeczność. W naszych szeregach mamy specjalistki od arteterapii, terapii ekspresyjnych i relaksacji, fototerapii, wizerunku i stylizacji, zdrowego żywienia, czy jogi. Wykorzystując tą wiedzę dajemy kobietom zupełnie nowe, świeże i fascynujące spojrzenie na własne życie.

Działamy na terenie ziemi chrzanowskiej oraz w Jastrzębiu Zdroju, ale planujemy rozwijać swój zasięg i integrować kobiety z różnych miast.

Siedziba Fundacji: Chrzanów
Numer NIP: 6282265289
Numer KRS: 0000587513
Numer REGON: 36306351600000


Wsparcie finansowe prosimy wpłacać
na konto: 64 1750 0012 0000 0000 3408 9795

 

 

         Monika MiSZA Szatan
- arteterapeutka
- propagatorka terapii ekspresyjnych i relaksacji, tańca i malarstwa intuicyjnego
- ekspertka od KROPkowania
- miłośniczka wszechstronnego rozwoju poprzez sztukę szeroko pojętą - taniec, malarstwo, głos, film, fotografię, baśnie, rękodzieło
- nauczycielka
- głęboko wierząca w siłę i moc kobiecych spotkań, kręgów, wsparcia i motywacji 
   

 

 

Karolina Mucha
- fotografka
- blogerka/dziennikarka
- pasjonatka psychologii, która poprzez fotograficzne formy odkrywa kobiece dusze
- pasjonatka życia

 

 

 

 

 

  „Moc jest z nami!! Oby jak najczęściej odbywały się takie energetyzujące spotkania!"

  „Wspaniałe spotkanie. Tyle niesamowitych, ciekawych i niezwykłych kobiet! Jesteście inspiracją. Każda. Piękne to jest. I dzięki takim spotkaniom od razu nabiera się nowych sił i wiary, że w każdym momencie życia można robić coś, co daje radość i satysfakcję.”

  „Bardzo miło było spędzić czas w takim CUDnym gronie KOBIET. Tyle dobrej energii, inspiracji, odwagi dzielonej i mnożonej.... Dziękuję.”

  „Moje drogie, bardzo Wam dziękuję za dzisiejszy wieczór. Czułam się wyjątkowo w gronie wyjątkowych kobiet. Każda z pasją, z marzeniami, z uśmiechem... Jestem przekonana, że spotkamy się ponownie."

  „Dziękuję za radośnie spędzony wieczór, miło było spotkać i dostać taką dawkę energii.”

  „Bardzo, ale to bardzo, dziękuje za to spotkanie. Nie widać po mnie bo mam problem z przemówieniami publicznymi. Chyba grono takich kobiet, bliskich sobie to to czego wciąż mi brakuje. Przez częste przeprowadzki nie umiałam takowego nawiązać. I jestem wdzięczna ogromnie za te opowieści i czuje, że właśnie takimi jak Wy chcę się otaczać, które dają kopa w górę, a nie ściągają w dół. Chętnie skorzystam z tego co potraficie. Mam nadzieje, że do rychłego zobaczenia!"

  „Ja również bardzo dziękuję za spotkanie w super atmosferze. Bardzo miło mi było Was wszystkie poznać. Po takim napływie pozytywnej energii człowiek dostaje kopa pozytywnych emocji i nabiera chęci do działania! Właśnie dlatego wiem, że już nie opuszczę żadnego spotkania.”

  „Otaczać się coraz większą ilością kobiet z odpowiednią dawką energii, pozytywnym nastawieniem, świadomością ciała i ducha... Dziękuję gorąco."

  „Niesamowity czas, dziękuję bardzo za bycie razem, mega energia, wspaniałe historie i moc, która z Was płynie. Taką właśnie pozytywną mieszankę dostałam od Was, chce się więcej!”

  „Kochane, spotkanie było wspaniałe. Wszystkie jesteście niesamowite i wartościowe i cudnie było Was posłuchać. Mam mega niedosyt i chcę więcej. Dziękuję i całuję. Do zobaczenia..."
 

 „Dziękuje za zaproszenie. Bardzo miła atmosfera. Fajnie się rozmawiało. Dziewczyny, jesteście fantastyczne!”

 „Dziękuję za dziś, nowi ludzie, nowe pomysły, nowa energia... taakkk!”

 

POWARSZTATOWE EMOCJE UCZESTNICZEK:

Z czym kończysz warsztaty dla kobiet?

  "... z pozytywną energią na kolejne dni, odwagą by pokonywać przeszkody, nadzieją na kolejne spotkania."

  "...z uśmiechem, poczuciem spokoju i niecierpliwością na kolejne spotkania."

  "...z dużą radością, nowymi ciekawymi znajomymi, energią!"

  "...z kolejnymi doświadczeniami, grupą niezwykłych znajomych, spokojem i wyciszeniem."

  "...z radością i przekonaniem, że można być dla siebie wbrew stereotypom, jestem piękna, wspaniała.... cudnie! Dziękuję!"

  "...z uśmiechem i mantrą do powtarzania co dnia. Dzięki!"

  "...ze spokojem i radością wewnętrzną, pozytywną energią, wyciszeniem."

Co wynosisz z warsztatów?

  fantastyczną pozytywną energię, inspirację do działania na rzecz pozytywnych zmian w życiu, wdzięczność za spotkanie fantastycznych kobiet i poznanie prowadzącej :)

  większą wiedzę o sobie samej.

  odpoczynek, relaks, doświadczenie, spotkanie z innymi.

  poznanie nowych ciekawych ludzi, miło spędzony czas w Chrzanowie, w którym zwykle nic ciekawego się nie działo, spokój, relaks, wyrzucenie emocji.

  uczę się tego, że jestem ważna! Nie tylko codzienne obowiązki, nie tylko praca, szkoła, córka, dom... ale JA. Kobieta!

  poczucie, że warto w życiu zadbać o spokój, harmonię, radość, wolność, warto pomyśleć o sobie, wyciszyć się, żyć spokojnie i cieszyć się życiem, otaczającymi nas ludźmi, przyrodą.

  radość – a to na dziś dzień dla mnie ogromnie ważne, bo ostatni czas był obfity w smutek.

  otwartość na współpracę z innymi osobami.

  spokój, akceptację siebie, nowe doznania i odczucia.

  jestem taka szczęśliwa i zdolna! Uwielbiam tańczyć – a nie wiedziałam!

  czuję, że idę dalej z nową pozytywną energią! czuję się zrelaksowana, odstresowana, pełna nadziei.

  przekonanie, że mogę wszystko, wyrzuciłam złe myśli i nastawienie, teraz wychodzę z uśmiechem do ludzi.

  moc i wiarę w to, że mogę, że potrafię, że jestem częścią większej całości.