I KONGRES KOBIECOŚCI - ODLOT DO NATURY

8 października 2016 w wyjątkowym mieście łączącym województwo małopolskie i śląskie - w Chrzanowie odbędzie się niezwykła impreza odnosząca się do poszukiwań motywacji, rozwoju osobistego oraz edukacji zdrowego stylu życia - etycznego i zdrowego jedzenia w kuchni wegańskiej, ekologicznej i bezpiecznej mody, życia bez chemii, wykorzystania darów natury w kosmetyce i leczeniu, oraz promowania świadomej konsumpcji. W programie przewidziano zarówno prelekcje i debaty, jak i część warsztatową.

HARMONOGRAM IMPREZY:

9:00-9:30 - Rejestracja uczestniczek/poczęstunek w postaci pysznej kawy według 5 przemian
9:30-9.45 - Wprowadzenie, przywitanie uczestników i partnerów

Część I wykładowa - Sala kinowa

9:45-11:00 - I blok wykładowy:

Katarzyna Fizia - “Odżywianie miłością, czyli zdrowie i szczęście w aspekcie dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej” (15 min)
Dorota Grądzka - “Zdrowe oczyszczanie organizmu” (15 min)
Natalia Kozdra - “Ekokobieta, czyli intymnie o nas samych” (15 min)
11.00:11.15 - Przerwa kawowa/zdrowe przekąski po atrakcyjnych cenach/stoiska prelegentów z ciekawymi produktami z możliwością zakupu

11.15-12:00 - II blok wykładowy:
Krystyna Judka - “Rośliny zmieniające życie” (15 min)
Sylwia Kocoń - “Recepta na dostatek” (15 min)
Dominika Zapotoczna - “Oddychanie spokojem” (15 min)
12:00-12:30 - Przerwa obiadowa/zdrowe przekąski po atrakcyjnych cenach/stoiska prelegentów z ciekawymi produktami z możliwością zakupu

12:30-13:30 - III blok wykładowy:
Marti & Sara - “O zaufaniu do świata i samych siebie”
Anna Nazarewicz-Chechelska - “Opowieść o...czyli storytelling”
Janina Marczykiewicz - “Porządki rodzinne”
13:30-13.45 - Przerwa/zdrowe przekąski po atrakcyjnych cenach/stoiska prelegentów z ciekawymi produktami z możliwością zakupu

13.45-14.30 - Debata na temat “Dorosłe dzieci” ze specjalistkami w zakresie psychologii, żywienia, macierzyństwa i świadomej konsumpcji
14.30-15.00 - Przerwa, koniec części wykładowej / przeniesienie do części warsztatowej MOKSiR

Część II warsztatowa - Salki warsztatowe/Sala konferencyjna oraz Stara Kotłownia MOKSiR
15:00-15:30 I blok warsztatowy:
15:00-15:30 Sylwia Kocoń “Więcej niż pewność siebie” - Sala konferencyjna
15:00-15:30 Janina Marczykiewicz “Porządki rodzinne w praktyce” - I sala warsztatowa
15:00-15:30 Natalia Kozdra “Ekokobieta, czyli zadbaj o siebie” - II sala warsztatowa
15:00-15:30 Krystyna Judka “Zioła i domowe kosmetyki” - Stara Kotłownia
15:30-15.40 Przerwa

15:40-16.10 II blok warsztatowy:
15:40-16.10 Katarzyna Fizia - “Kobieta Wielkie YIN - Kobieta w aspekcie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej cz.1” - Stara Kotłownia
15:40-16.10 Sylwia Kocoń “Jak żyć w obfitości” - Sala konferencyjna
15:40-16.10 Dominika Zapotoczna - “Jak być tu i teraz” - I sala warsztatowa
15:40-16.10 Dorota Grądzka “Jak oczyszczać organizm w sposób zdrowy i bezpieczny” - II sala warsztatowa
16.10-16.20 Przerwa

16.20-16.50 III blok warsztatowy:
16.20-16.50 Marti & Sara - “Podróże na czuja cz.1” - Sala konferencyjna
16.20-16.50 Katarzyna Fizia - “Kobieta Wielkie YIN - Kobieta w aspekcie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej cz.2” - Stara Kotłownia
16.20-16.50 Dorota Grądzka - “Jak oczyszczać organizm w sposób zdrowy i bezpieczny” - II sala warsztatowa
16.20-16.50 Dominika Zapotoczna - “Jak być tu i teraz” - I sala warsztatowa
16.50-17.00 Przerwa

17.00-17.30 IV blok warsztatowy:
17.00-17.30 Marti & Sara - “Podróże na czuja cz.2” - Sala konferencyjna
17.00-17.30 Anna Nazarewicz-Chechelska - “Storytelling w praktyce” - I sala warsztatowa
17.00-17.30 Katarzyna Fizia - “Kobieta i emocje” - II sala warsztatowa

Część III kulturalna - Sala kinowa MOKSiR
17.45-17.55 Podziękowania i zamknięcie I Kongresu Kobiecości
17.55-18.45 Wędrujący Teatr Kobiet - spektakl “Teraz JA, Kobieta”

 

Wolontariat podczas eventu!

Zapraszamy wszystkie osoby lubiące wyzwania do aktywnego uczestnictwa w organizacji Kongresu. Świetna okazja, aby nabrać doświadczenia w organizacji imprez, umiejętności pracy przy wielotematycznym evencie, oraz szansa poznania nowych ludzi. Niezbędna nam będzie na pewno pomoc w tworzeniu dekoracji - dla osób kreatywnych i lubiących wyzwania. Będziemy potrzebowały również pomocy w organizacji eventu i jego obsługi - dla osób dynamicznych, zaradnych i chcących zdobyć doświadczenie w zarządzaniu projektami.

Wolontariat podczas Kongresu Kobiecości to nieograniczony dostęp do wszystkich atrakcji wydarzenia, możliwość poznania wyjątkowych prelegentów i ciekawych ludzi, którym bliskie są idee eco, weganizmu i zdrowego stylu życia, możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji dużej imprezy, oraz rekomendacja potwierdzająca zdobyte umiejętności.

Zgłoś się już dziś do pomocy w organizacji Kongresu Kobiecości i razem z innymi uczestnikami przeżyj niezwykłą przygodę!

Dalsze informacje na temat wolontariatu:
tel: 888 453 629 (Karolina)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja dla sponsorów!

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że przy wsparciu Miejskiego Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie 8 października 2016 odbędzie się I KONGRES KOBIECOŚCI - ODLOT DO NATURY.  Głównym organizatorem Kongresu jest Fundacja VIAFEMINA.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o współpracę organizacyjną do wszystkich osób, firm, prywatnych przedsiębiorców i instytucji identyfikujących się z założeniami Kongresu, odczuwających potrzebę popularyzacji wiedzy na temat ekologii i zdrowego stylu życia.

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę sponsorską. Propozycje współpracy prosimy składać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zastrzegamy sobie możliwość weryfikacji Państwa ofert ze względu na dbałość o dopasowanie wszystkich aspektów Kongresu do jego tematyki. 


Informacja dla uczestników!

Kongres Kobiecości to spotkanie kobiet z różnych grup społecznych, wiekowych i terytorialnych w celu inspiracji, integracji oraz edukacji. Organizowany przez Fundację VIAFEMINA Kongres Kobiecości ma na celu podążanie za tymi założeniami w duchu powrotu do natury, który ma w dzisiejszych czasach miejsce i jest silnym trendem.

Odlot do natury to pierwsza w Polsce tego rodzaju impreza w szeroki sposób odnosząca się do poszukiwań motywacji, zdrowego stylu życia oraz rozwoju osobistego!

Viafemina działa w sposób inspirujący i pokazuje kobietom nowe horyzonty. Mamy doświadczenie w organizacji wegańskich kuchni społecznych, eventów dla kobiet, warsztatów rozwojowych oraz biznesowo-networkingowych spotkań kobiet. Pora połączyć wszystkie te aktywności i stworzyć zupełnie nową jakość eventów.

Jako miejsce wybrałyśmy Polskę Południową, a w niej prężnie rozwijające się miasto leżące na granicy Śląska i Małopolski, na pograniczu Wyżyny Sląskiej i Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Chrzanów, to jedna z piękniejszych gmin w zachodniej części Województwa Małopolskiego pełna wzgórz, lasów i terenów cennych przyrodniczo.

Program Kongresu Kobiecości obejmować będzie niesamowitą podróż w głąb siebie! Tego jeszcze nie było!

Od pracy z emocjami, które nas blokują w odkrywaniu swojej odwagi i zaufania do świata, aż do powrotu do pierwotnych instynktów, które podpowiadały nam, że życie w zgodzie z Matką Naturą jest jedynym dobrym wyborem. To wyjątkowe, nasycone kobiecą energią wydarzenie, podczas którego będą z nami ekspertki od motywacji, arteterapii, relaksacji, totalnej biologii, mindfullnes, ziołolecznictwa, medycyny naturalnej, zdrowego i etycznego żywienia, ekohigieny i ekologicznego stylu życia.

Uczestniczki kongresu będą mogły nie tylko zainspirować się podczas wykładów oraz debat, ale również przećwiczyć zdobytą wiedzę w praktyce podczas licznych warsztatów!

Jeśli chcesz zamanifestować swoją obecność na Kongresie, możesz pobrać zdjęcie w tle na facebooka - http://www.viafemina.pl/images/banery/fb_top.jpg

WIĘCEJ INFORMACJI - https://web.facebook.com/events/255027284881370/

BILET MOŻNA NABYĆ TUTAJ: