KOBIETO!
Daj SOBIE czas. Poznaj moc integracji kobiet, swój wewnętrzny ogień, siłę naturalnej autoprezentacji.
Teraz możesz się zatrzymać i zrobić coś dla siebie. Masz możliwość udziału w dwudniowym warsztacie, gdzie w atmosferze wsparcia i akceptacji będziesz mogła poznawać siebie, swoje możliwości, ukryte zasoby i doświadczać bliskości spotkania z innymi kobietami. Poznasz nowe, ciekawe możliwości rozwoju poprzez szeroko pojętą sztukę. Masz możliwość skupić się, zostać usłyszaną i posłuchać innych, wzajemnie się wspierać i wspólnie odkrywać kobiecość.

Gdzie i kiedy?
Wybór miejsca naszego spotkania nie jest przypadkowy - Nadwiślański Park Etnograficzny w Wygiełzowie i Zamek Lipowiec to miejsce gdzie mówią wieki, ma swoją moc i klimat. Otaczają je stare buki rezerwatu przyrody Lipowiec, wśród których będziemy szukać drogi do siebie.
Warsztaty odbędą się w soboty 13 czerwca i 11 lipca, czyli z miesięczną przerwą na przemyślenia, popracowanie nad spojrzeniem w siebie i w lustro ;) a także nad prostymi ale skutecznymi zadaniami jakie otrzymasz.

Dla kogo?
Zapraszamy kobiety, które chcą:
- lepiej poznać siebie; rozwijać się, zadbać o siebie i swoją przestrzeń w życiu;
- odbudować zaufanie do samej siebie i swojej intuicji, wzmocnić kontakt ze swoim ciałem;
- budować bardziej satysfakcjonujące relacje w zgodzie ze sobą;
- z uśmiechem i akceptacją spoglądać w lustro i w siebie,
- poznać niezwykłe kobiety, zobaczyć jak różne i zarazem podobne jesteśmy.

Kto poprowadzi warsztaty?
Jesteśmy grupą kobiet, które wspierają siebie nawzajem i dzielą się własnymi doświadczeniami, wiedzą i umiejętnościami. Każda z nas jest zupełnie inna i wnosi inną wartość, dzięki czemu grupa ma olbrzymie możliwości działania. Każda z nas coś przeszła i przeżyła i chce się dzielić swoimi spostrzeżeniami. Każda z nas porusza jakąś część artystycznej, psychologicznej i motywacyjnej wiedzy. Każda idzie swoją drogą i zbiera bogactwo doświadczeń. Teraz wychodzimy do innych kobiet, by dawać im wiarę we własną moc i pokazywać drogę do rozwoju. Chcemy dzielić się tym, co nam samym pozwoliło stać się silnymi kobietami pełnymi pasji do życia. Poprzez wspólne spotkania, rozmowy, warsztaty rozwojowe, aktywizację kobiet chcemy rozwijać i wzbogacać lokalną społeczność. W naszych szeregach mamy specjalistki od arteterapii, terapii ekspresyjnych i relaksacji, fototerapii, wizerunku i stylizacji, zdrowego żywienia, czy jogi. Wykorzystując tą wiedzę dajemy kobietom zupełnie nowe, świeże i fascynujące spojrzenie na własne życie.

Za ile?
Zależy nam by kobiety Ziemi Chrzanowskiej i okolic zaczęły działać wspólnie dla siebie nawzajem i każda dla siebie samej.
By rozwijały się, uśmiechały, kwitły!
Dlatego ten projekt - razem 12 godzin warsztatów - poprowadzimy wolontaryjnie dla Was, z nadzieją na poznanie wspaniałych kobiet, przyszłe spotkania i wspólne odkrywanie siebie. Kosztem będzie tylko pokrycie strony technicznej i lokalowej, czyli 40zł/dzień - razem za dwa dni warsztatów 80zł, czyli niecałe 6,70zł/h.
Dodatkowo pierwsze 10 osób, które zapiszą się na dwa dni warsztatowe, otrzyma od nas torbę z prezentami niespodziankami :) już wiemy, że WARTO!

Liczba miejsc ograniczona - także kto pierwszy ten... dostanie niespodziankę ;)
Wkrótce szczegółowy harmonogram.
Piszcie do nas - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

ZAPRASZAMY Cię serdecznie do naszego kręgu i wspólnej podróży :)

Śledź wydarzenie na facebooku - tutaj!